HVS
HVS

Kariera

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

INŻYNIER DS. AUTOMATYKI I ZABEZPIECZEŃ.

Firma HVS zajmuje się projektowaniem, budową i uruchamianiem stacji WN/SN oraz świadczeniem usług specjalistycznych z zakresu konfiguracji, testowania i uruchamiania urządzeń Automatyki Zabezpieczeniowej.

Realizujemy kontrakty dla operatorów systemu dystrybucyjnego (PGE), zakładów przemysłowych oraz wytwórców energii elektrycznej (Farm Fotowoltaicznych, Farm Wiatrowych). Stale współpracujemy również z producentami urządzeń (SIEMENS, ABB) wspierając ich w zakresie konfiguracji i uruchomień dostarczanych przez nich urządzeń.

Ze względu na ciągły rozwój poszukujemy osoby do pracy na stanowisko inżyniera ds. Automatyki i Zabezpieczeń.

Praca dla osób ambitnych, odpowiedzialnych i dokładnych.

Zakres obowiązków na w/w stanowisku obejmuje m.in:

  • Programowanie i testowanie urządzeń automatyki EAZ
  • Sprawdzenia i uruchomienia aparatury obwodów wtórnych stacji WN/SN
  • Pomiary po montażowe i opracowywanie protokołów
  • Lokalizowanie awarii i analiza zakłóceń w pracy urządzeń WN
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej
  • Wykonywanie okresowych sprawdzeń i przeglądów urządzeń energetyki zawodowej

Miejsce pracy:

Praca w cyklu hybrydowym biuro (laboratorium) – stacje energetyczne.

Do dyspozycji osoby pracującej na tym stanowisku jest:

Nowoczesny sprzęt (Tester Omicron CMC 356, Laptop ze specjalistycznym oprogramowaniem, samochód, walizka ze specjalistycznymi narzędziami)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowany kierunek elektrotechnika)
  • prawo jazdy kat. B
  • odpowiedzialność i zaangażowanie,

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia SEP bez ograniczenia napięcia
  • znajomość języka angielskiego

Atrakcyjne Wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy i doświadczenia

ELEKTROMONTER

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w dziedzinie: Elektryk, Elektronik
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Sumienność, odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia SEP powyżej 1kV
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w młodym zespole
  • Szansę zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Motywujący system wynagrodzeń

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres biuro@hvs.com.pl.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Elektroenergetyka

Przemysł

Telemechanika

Zaufali nam