HVS
HVS

O nas

HVS to polska firma powstała w 2013 roku ukierunkowana na realizacje rozwiązań na potrzeby energetyki zawodowej, przemysłu. Na początku firma zajmowała się konfiguracjami przekaźników zabezpieczeniowych różnych producentów, na obiektach należących do zakładów energetycznych jak również prywatnych inwestorów oraz telemechaniką obiektową. Z czasem w miarę rozwoju firmy zwiększono kadrę oraz rozszerzono działalność na realizacje związane z przebudową stacji i rozdzielni energetycznych NN, SN i WN w zakresie obwodów: pierwotnych, wtórnych, jak również usługi serwisowe, konserwacyjne dotyczące montowanych urządzeń oraz prace elektryczne w halach przemysłowych m.in. związane z wykonawstwem instalacji elektrycznych,  montażem linii produkcyjnych.

Obecnie bazując na zdobytym doświadczeniu oraz kadrze inżynierskiej realizujemy zadania od momentu wykonania projektu wraz z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń poprzez dostawę urządzeń na obiekt, montaż, wykonanie niezbędnych konfiguracji oraz uruchomienie. Zapewniamy szkolenie obsługi oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Do naszych zleceniodawców zaliczają się przedsiębiorstwa energetyki zawodowej, firmy przemysłowe, budowlane, a także wytwórcy OZE.

Elektroenergetyka

Przemysł

Telemechanika

Zaufali nam